נפתחה ההרשמה להתמודדות על פרס העיר החכמה 2015

נציגי עיריית תל אביב מתרגשים רגע לפני ההכרזה על זכייתם בפרס העיר החכמה 2014

נציגי עיריית תל אביב מתרגשים רגע לפני ההכרזה על זכייתם בפרס העיר החכמה 2014

ההרשמה להתמודדות על פרס העיר החכמה, המוענק במסגרת אקספו הערים החכמות בברצלונה, שהעניק בשנה שעברה את הפרס הראשון לעיריית תל אביב, נפתחה רשמית.

הפרס מוענק לפרויקטים חלוציים שעוצבו להפוך את הערים לתוססות יותר, מקיימות יותר וחזקות יותר מבחינה כלכלית. בכל שנה, עסקים, יזמים, מרכזי מחקר, ארגונים לא ממשלתיים ושותפויות ציבוריות ופרטיות מציגות את אסטרטגיות העיר החכמה החדשניות שלהן ופתרונות שנועדו לקדם את הערים בתחומי הטכנולוגיה, האנרגיה, המימשל, הקיימות והניידות.

מטרת הפרס היא לזהות את הערים, הפרויקטים והיוזמות הטובות ביותר בתחום העיר החכמה, ולטפח את התפתחות העתיד של העיר החכמה תוך שיפור איכות החיים, הקיימות, החדשנות, היצירתיות, התחרותיות, והניהול היעיל.

הפרס מחולק בשלוש קטגוריות:

פרס העיר – שמיועד לאסטרטגיות שפותחו על ידי ערים ושמשלבים פרויקטים, יוזמות והטמעת מדיניות בתחום אחד או שניים מתחומי העיר החכמה. על פרס זה יכולות להתמודד רק ערים.

פרס הפרויקט – בוחן את הפרויקטים החדשניים והמצליחים ביותר שכבר הוטמעו, ונכללים תחת ההגדרה של תחומי העיר החכמה. על פרס זה יכולים להתמודד עסקים ויזמים, מרכזי מחקר, ארגונים ממשלתיים ולא ממשלתיים, ושיתופי פעולה ציבוריים-פרטיים.

פרס הרעיון החדשני – בוחן רעיונות בתחומי העיר החכמה הנמצאים בשלבים מוקדמים של פיתוח ונמצאו כיוצאי דופן בגישתם החדשנית. על פרס זה יכולים להתמודד עסקים ויזמים, מרכזי מחקר, ארגונים ממשלתיים ולא ממשלתיים, ושיתופי פעולה ציבוריים-פרטיים.

ההצעות להתמודדות צריכות להיות מוגשות עד 13 בספטמבר 2015, והן יבחנו על פי 3 אספקטים: חדשנות, השפעה והיתכנות. ב-12 באוקטובר יוכרזו העולים לשלב הגמר, והפרסים לזוכים כוללים שטחי תצוגה באקספו הבא, אירוח, פירסום והשתתפות.

בהצלחה למתמודדים! נרשמים כאן

מאמרים קשורים: איך זכתה תל אביב בפרס העיר החכמה? | לונדון היא העיר החכמה בעולם. מדד ערים בתנועה | מדריד משיקה את טכנולוגיית העיר החכמה של יבמ | דובאי רוצה להיות העיר החכמה בעולם | העיר החכמה בה איש לא יגור או יבקר

מודעות פרסומת


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s