אם יש לך מה להגיד, זה הזמן: אירוע שיתוף הציבור הענק של תל אביב

שיתוף ציבור תל אביב

החודש תקיים עיריית תל אביב את מהלך שיתוף הציבור הגדול ביותר שהתקיים אי פעם בעיר, שיכלול אירוע שולחנות עגולים בכיכר רבין (10.9.14) ולאחריו אתר התייעצות וירטואלי שיהיה פתוח למשך שבוע ימים. מטרת המהלך הוא "לחשוב ביחד על החיים שלנו בעיר". 

על מה ידובר?

חינוך – בטחון – איכות סביבה – שירות – תחבורה – תרבות – ספורט – סדר ציבורי – פיתוח מרחב ציבורי – תכנון עיר – שיתוף ציבור – חברה – קהילה.

כל הנהלת העירייה תגיע לכיכר להקשיב. ואחרי האירוע העירייה תחזור אל המשתתפים עם סיכום כל ההחלטות העירוניות ביחס למה שאמרתם.  בעירייה מבטיחים לבוא עם ראש פתוח. אתם רק צריכים להגיע ולדבר

החל מראשית שנת 2005 פועלת תוכנית עירונית לשיתוף הציבור שמטרתה לעודד תרבות ארגונית התומכת בשיתוף הציבור ולסייע ליחידות עירוניות המיישמות תהליכי שיתוף.
התוכנית מנוהלת על-ידי המשנה למנכ"ל העירייה, בריכוז מקצועי של היחידה לתכנון ובקרה בחטיבת התפעול. התוכנית היא חלק ממימוש הקווים האסטרטגיים לפיתוח העיר תל-אביב-יפו.

רישום לאירוע

מאמרים קשורים: איך מציגים חזון עירוני ושיתוף ציבור? בריסטול כדוגמה | גישה חדשנית לשיתוף ציבור בשבדיה | ניסוי בדמוקרטיה דיגיטלית באיסלנד | על מה כבר אפשר להתלונן כשחיים בניו יורק? המטרופוליס של מידע ההמון | דמיינו את עיר העתיד: מכוניות ללא נהג והרבה יותר שטח פנוי

מודעות פרסומת


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s