מיתוג "בקוד פתוח" – פילדלפיה

מיתוג פילדלפיה העיר פילדלפיה מושכת מדי שנה 38.5 מיליון מבקרים (העיר ה-13 הכי מתויירת בארה"ב), יש בה ומסביבה 101 קולג'ים ואוניברסיטאות, והרדיוס של 300 ק"מ סביבה מייצר תמ"ג השווה לזה של הכלכלה החמישית בגודלה בעולם. פילדלפיה ממוקמת בין הערים ניו יורק ווושינגטון. זו אחת הערים המובילות בארה"ב, ונמצאת במרחק נסיעה יומית מ-40% מאוכלוסיית ארה"ב.

משרד התיירות והכנסים של העיר, האחראי על קידום התיירות לעיר והמשווק העיקרי למרכז הכנסים של פנסילבניה שם למטרה לייצר תנופה כלכלית וצמיחה במקומות עבודה על ידי הגדלת מספר המלונות והכנסותיהם, כמו גם למשוך מגוון גדול יותר של תיירים, מארה"ב ומהעולם. לצורך כך הציגה העיר לאחרונה את המותג החדש שעוצב על ידי חברת J2 Design Partnership, ובהתבסס על האסטרטגיה של חברת  Ex;it המקומיות.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

המיתוג מבוסס על 3 האותיות המשמשות כקוד הבינלאומי לשדה התעופה ותחנת הרכבת המרכזית של העיר, בדומה לקיצורים המוכרים NYC, ATL, ומחליף את הקיצור שהיה בשימוש עד כה – Philly, מתוך מטרה למצב את העיר כיעד לתיירות, עסקים ולימודים, וכחלק מהמגמה הגוברת במדיות החברתיות להשתמש בקיצורים. הסיסמה שנבחרה ללוות את הלוגו החדש היא: "פילדלפיה, עיר רנסאנס מודרנית"

המיתוג מוגדר כמיתוג "קוד פתוח" וכחלק מהתהליך הוקם אתר "קוד פתוח" המכיל חומרים שיווקיים המיועדים להפיץ את הנארטיב שפילדלפיה מספרת על עצמה. כל אחד מוזמן להשתמש בחומרים אלה בדרכו.

חברת האסטרטגיה ערכה ראיונות עם יותר מ-200 בעלי עניין בחיפוש אחר המסר שיגדיר את העיר. ממצאי המחקר העלו את הערכים הבאים: חופש, דמוקרטיה ואמריקה, חדשנות וחינוך, רוח יצירתית, ספורט ופעילות חוץ, חיי רחוב תוססים, ונגישה וידידותית, ועל בסיסם הופק סרטון הוידאו:

מאמרים קשורים: מיתוג התיירות לארה"ב | מיתוג דאלאס – הגודל בהחלט קובע | דירוג מותגי התיירות של מדינות ארה"ב | מיתוג התיירות לאטלנטיק סיטי | ספורט כאסטרטגיה לצמיחה ומיתוג – אינדיאנפוליס

מודעות פרסומת


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s