לוגו אירלנד – נשיאת האיחוד האירופי 2013

לוגו אירלנד נשיאת האיחוד האירופיב-1 בינואר עברה נשיאות האיחוד האירופי מידי קפריסין לידי אירלנד, וכמקובל, המדינה יצרה לוגו ושפה גרפית שתשמש אותה במהלך תקופת הנשיאות. הלוגו יופיע במהלך תקופת הנשיאות על כל המסמכים של האיחוד האירופי ועל שילוט בבנייני האיחוד.

הלוגו נבחר על ידי יותר מ- 14,000 מצביעים, בהצבעה פתוחה לציבור, בה חברת העיצוב Red Dog הציעה 4 חלופות, שבכולן סמלים ייחודיים המתבססים על צבעי הכחול ירוק. חברת העיצוב עמדה גם מאחורי הלוגו לשנת הנשיאות הקודמת של אירלנד ב-2004.

ההצעה הזוכה הוכרזה כבר בפברואר 2012, והיא מכונה "spirals". הסמל מורכב מספירלות מתחברות בצורת האות e, המסמלת את אירופה, ושילוב האותיות מייצג את האופן בו מדינות אירופה מחוברות ועובדות בהרמוניה זו עם זו. הצורה הכללית המתקבלת מזכירה אמנות קלטית. הסמל אמור לייצג את התפקיד העובר משנה לשנה בין המדינות, של נשיאות האיחוד האירופי, ואת ארבעת העשורים של אירלנד כחברה באיחוד.

תואר נשיאות האיחוד מביאה אל המדינה בנושאת בו אלפי משתתפים במשלחות רשמיות, ומציעה הזדמנות למדינה הנשיאה הציג את עצמה ליתר חברות האיחוד. אירלנד תחזיק בתואר במשך ששת החודשים הראשונים של 2013.

לוגו אירלנד נשיאת האיחוד האירופי - 4 ההצעות

לוגו אירלנד נשיאת האיחוד האירופי – 4 ההצעות

מאמרים קשורים: קפריסין- נשיאת האיחוד האירופי 2012 | הבירה הירוקה של אירופה עוברת מספרד לצרפת | דבלין- מיתוג מחדש | בירת התרבות של אירופה | מיתוג העיר בלפסט

מודעות פרסומת


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s