מיתוג הונג קונג – מותג חזק שמתעדכן כל הזמן

הונג קונג היא עיר דינמית ומודרנית, רבת פנים ומשתנה ללא הרף. כמו העיר אותה הוא מייצג המיתוג של הונג קונג צריך להשתנות מזמן לזמן, כדי להתאים עצמו לזמן. בחינה מעמיקה של המיתוג נעשה בשנת 2008-09, וכלל שילוב של שיתוף ציבור, התייעצות עם מנהיגים, דיונים חוצי סקטורים וסקרים.

ניתוח התוצאות גילה כי יש לשמור על מאפייני המפתח של המותג. דימוי הדרקון ומשפט המיצוב בנו במשך השנים ערך למותג. שניהם כיום מוכרים מזוהים עם העיר הונג קונג, בעוד העיר היא כיום יותר ה-‘Asia’s world city’  משהייתה בתחילת המילניום.

התאמות טכניות נעשו למיצוב המותג, ערכי המותג ותכונותיו. אסטרטגיית תקשורת משולבת פותחה לשאת ולחזק את תכנית מיתוג הונג קונג.

המותגים הטובים ביותר למקומות משקפים עקביות והתפתחות בו זמנית, משתמשים במולטי מדיה ובמסר עיקבי. הם גם נמצאים תחת פיקוח מחמיר הבוחן את איכותם, הם מנוהלים היטב ומתואמים. אלה הפרמטרים המגדירים את Brand Hong Kong.

המיצוב – הונג קונג היא חברה דינמית בה יצירתיות וייזמות נפגשים. ממוקמת אסטרטגית בלב אסיה, היא קוסמופוליטית ומציעה קישוריות בינלאומת, ביטחון ומגוון עשיר, והיא משמשת בית לרשת ייחודית של אנשים החוגגים מצויינות ואיכות חיים.

ערכי המותג – כל עיר ברמה בינלאומית מחזיקה ערכים מסויימים שאנשים נוצרים או שואפים אליהם. ערכי המותג של הונג קונג, כפי שהם משתקפים בגישה ובשאיפות של תושביה, עוזרים לבדל את העיר. הערכים הם: חופש, מצויינות, ייזמות, חדשנות ואיכות חיים.

תכונות המותג – הם המאפיינים הנתפסים אשר עושים מקום לנבדל, זכיר ומזוהה. התכונות של הונג קונג הם: קוסמופוליטיות, ביטחון, קישוריות, גיוון ודינמיות.

זהות חזותית – הזהות החזותית של Brand Hong Kong, אשר קיבלה חזות יותר עדכנית, שומרת על המעלות של לוגו הדרקון המקורי – אייקון מיתי ועוצמתי אשר מקשר את העבר ההיסטורי של העיר עם המודרניות האנרגטית. הסרטים בכחול וירוק אשר נמתחים מהדרקון מייצגים את השמיים הכחולים ואת הסביבה המקיימת, בעוד ה- Lion Rock מייצג את האנשים של הונג קונג והרוח של ה- “can-do” מיוצג בסרט האדום. הצורה הפלואידית של הסרטים מעורר וורסטיליות, והצבעים השונים מסמלים את הגיוון של העיר והדינמיות שלה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

מאמרים קשורים: הערים החכמות בעולם | המדינות הטובות ביותר לעסקים | המדינות העשירות בעולם | סינגפור: מעיר גן לעיר בתוך גן | העיר הירוקה ביותר באסיה

מודעות פרסומת


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s