פורסם מכרז למיתוג הוד השרון

הוד השרון נוסדה כמועצה מקומית בנובמבר 1964 עם איחודן של ארבע מושבות שכנות: רמתיים, כפר הדר, רמת הדר ומגדיאל. במהלך הזמן התווספו להוד השרון גם אזורים נוספים, כגון נווה נאמן. בשנת 1990 הוכרזה המועצה המקומית הוד השרון כעיר. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נכון לדצמבר 2010 יש בהוד השרון 48,488 תושבים (ע"פ העירייה 52,000). האוכלוסייה גדלה בקצב גידול שנתי של ‎2.8%‏.

לפי נתוני הלמ"ס נכון לדצמבר 2009 העיר מדורגת 8 מתוך 10, בדירוג החברתי-כלכלי. אחוז הזכאים לתעודת בגרות מבין תלמידי כיתות י"ב בשנת ה'תשס"ט (2008-2009) היה 76.2%. השכר החודשי הממוצע של שכיר במשך שנת 2009 היה 10,836 ש"ח (ממוצע ארצי: 7,070 ש"ח).

כעת מבקשת עיריית הוד השרון למתג את העיר ולשם כך פרסמה מכרז לשירותי תקשורת שיווקית פרסום והסברה, שזכה להיענות גבוהה של משרדי פרסום ומיתוג שנרשמו והגיעו למפגש המציעים שהתקיים ב- 18 לאפריל.

במפגש המציעים פירטה העירייה את כוונותיה ואת הדרישות המתבקשות המתמודדים במכרז הכולל את מיתוג העיר ושירותי פירסום שוטפים כגון עיצוב גרפי, הפקות דפוס, מסעות פרסום ורכישת מדיה. המשרד המתמודד צריך להוכיח ניסיון במיתוג או פרסום של לפחות 2 רשויות מקומיות ב-3 השנים האחרונות, וההתקשרות תהיה על בסיס ריטיינר קבוע לשנה עם אופציית הארכה.

במצגת שהועברה ע"י  מנכ"ל העירייה, רפי סער, הדוברת ומנהל המכרזים, הוצגה העיר כבעלת פיתוח מואץ, מובילה אזורית בבנייה ובעל עתודות קרקע גדולות ומנגד צפיפות נמוכה, בעלת רמה סוציואקונומית גבוהה (אשכול 9), ועיר צעירה, מובילה בחינוך המהווה את הנדבך המרכזי וגורם משיכת תושבים חדשים, מיקומה האסטרטגי, והמדיניות הירוקה כגון שדרוג נחלים והשבת מים, פיתוח שבילי אופניים ופארקים, בנייה ירוקה, התייעלות אנרגטית וקהילה ירוקה.

המציעים שיעברו את השלב הראשון והטכני יוזמנו להציג פרזנטציה בה יציגו את תכניתם למיתוג העיר כקהילה ירוקה או בתחום התחבורה (לבחירה) ב-16.5.

מאמרים קשורים: מכרז מיתוג בית שאן | מיתוג חדרה | מיתוג רמלה | לוגו חגיגות 90 לרעננה | מגמות במיתוג ערים בישראל

מודעות פרסומת

One Comment on “פורסם מכרז למיתוג הוד השרון”

  1. ירון הגיב:

    רק להזכיר – הוד השרון מותגה כ"העיר הירוקה" עד שאיבדה את נשמתה בשביל פיתוח אורבני מואץ. זה מה ששווה מיתוג.


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s