ירושלים – קו פרסומי חדש

עיריית ירושלים מציגה קו פרסומי חדש שפותח ע"י יורו ישראל. לוגו צבעוני מאד, עמוס ומורכב מאיורי מבנים ירושלמיים בסגנון ילדותי.  הסלוגן האפולגטי הקודם: "משהו טוב קורה בירושלים!" הוחלף בסלוגן חדש ודו משמעי: "שווה לחיות בירושלים".

דובר העירייה:
הלוגו החדש, שמחליף את הלוגו הישן של קו הרקיע, מציג מבנים מונומנטאליים של ירושלים, חדשים כעתיקים, החל ממגדל דוד ועד לגשר קלטראווה החדש, שכולם ייחודיים לירושלים ומייחדים אותה. המבנים מיוצגים בשפה גרפית עדכנית וצבעונית, שמסמלת את ההתחדשות התרבותית והאורבאנית שעוברת ירושלים בשנים האחרונות, לצד שימור סמלי המורשת המונומנטאליים שמייצגים ומסמלים את העיר.
המבנים הקלאסיים של ירושלים מקבלים אינטרפרטציה עיצובית חדשנית ועדכנית, כדי להדגיש את המסר שההיסטוריה והמורשת של ירושלים אינן קופאות אלא מתחדשות כל הזמן. כל דור מוסיף נדבך מונומנטאלי משלו לירושלים. הוא שואב מן העבר אך פניו מופנות אל העתיד. ירושלים אינה עיר היסטורית שקפאה בזמן – אלא היא עיר חיה ותוססת, עדכנית ומתעדכנת, נושאת בגאון את עברה אך גם נושאת את עיניה לעתיד בתקווה.

הצבעוניות הרב גונית מאפיינת את המגוון האנושי, התרבותי והרגשי של ירושלים – עיר שיש בה הכול, וכל אחד יכול למצוא בה את הגוון שמתאים לו. ירושלים היא עיר בעלת מימדים מרובים, חגיגה של מראות, טעמים וריחות, שאותה בא לבטא הלוגו החדש בעיצובו הייחודי ובצבעוניות השמחה שלו.
ללוגו החדש מתלווה האמירה "שווה לחיות בירושלים", שמחליפה את הסיסמה "משהו טוב קורה בירושלים". זו מסגרת למאמץ למשוך לירושלים אוכלוסיות חדשות – למגורים, לעסקים, ללימודים, לתיירות ולבילוי – לאור ההתחדשות המואצת שעוברת העיר בשנים האחרונות.
מול הדימוי השגוי של ירושלים כאילו היא איבדה את טעם החיים – באה אמירה חזקה, שנשענת על עובדות מוצקות, שמדגישה את חוויית החיים שנותנת ירושלים לכל תושביה, העכשוויים והעתידיים, ברוח הפסוק המקראי "ובחרת בחיים".
הלוגו החדש ילווה את כל פרסומי העירייה, במסגרת גריד חדש ותואם, ויהווה מאמץ מתמשך לשווק את ירושלים ואת מכלול הפעילויות שהיא מעניקה לתושביה ולבאים בשעריה.

מאמרים קשורים: מגמות במיתוג ערים בישראל | פורסם מכרז למיתוג הוד השרון | חולון מרעננת את החזון. התושבים שותפים | מיתוג מקומות על שם חברות מסחריות | קריית גת 2025

מודעות פרסומת


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s